Hauexek dira ez arautuko hezkuntzaren ordutegiak:
MAILA | TXANDA | EGUNA | GELA | ORDUA | SOLAIRUA |
INGLELESA 2 | GOIZEZ |
ASTEAZKEN ETA OSTIRALETAN |
7 |
9:30 – 11:00 |
2ª |
ARRATSALDEZ | ASTELEHEN
ETA ASTEARTETAN |
7 |
17:30 – 19:00 |
2ª | |
INGLELESA 3 | GOIZEZ |
ASTEAZKEN ETA OSTIRALETAN |
7 |
12:00 – 13:30 |
2ª |
ARRATSALDEZ |
ASTELEHEN ETA OSTEGUNETAN |
7 |
19:00 – 20:30 |
2ª | |
INGLELESA 4: | GOIZEZ |
ASTELEHEN ETA ASTAZKENETAN |
7 |
11:30 – 13:00 |
2ª |
ARRATSALDEZ |
ASTEARTE ETA OSTEGUNETAN |
7 | 15:30 – 17:00 | 2ª | |
INGLELESA 4+: | ARRATSALDEZ |
ASTEAZKEN ETA OSTEGUNETAN |
7 | 17:00 – 18:30 | 2ª |
MAILA | TXANDA | EGUNA | GELA | ORDUA | SOLAIRUA |
EUSKARA 1 | ARRATSALDEZ |
ASTEARTE ETA OSTEGUNETAN |
8 | 15:30 – 17:00 | 2ª |
EUSKARA 2 | ARRATSALDEZ |
ASTEARTE ETA OSTEGUNETAN |
LIBURUTEGIA |
18:30 – 20:00 |
2ª |
EUSKARA 3 | GOIZEZ | ASTELEHENETAN | 8 |
12:00 – 13:30 |
2ª |
OSTIRALETAN | 5 | ||||
ARRATSALDEZ |
ASTEARTE ETA OSTEGUNETAN |
8 |
17:00 – 18:30 |
2ª |
MAILA | TXANDA | EGUNA | GELA | ORDUA | SOLAIRUA |
ARTEA M | GOIZEZ | OSTIRALETAN | LIBURUTEGIA |
09:00 – 11:00 |
2ª |
ARTEA ZINEMAN T | ARRATSALDEZ | ASTEAZKENETAN | LIBURUTEGIA |
15:30 – 17:30 |
2ª |
ZINEAREN ASMAKIZUNA 1 | GOIZEZ | ASTEARTEETAN | LIBURUTEGIA |
09:00 – 11:00 |
2ª |
ZINEAREN ASMAKIZUNA 2 | ARRATSALDEZ | ASTELEHENETAN | LIBURUTEGIA |
17:30 – 19:30 |
2ª |
BEGIRADA MUNDUARI |
GOIZEZ | ASTEARTEETAN | 5 |
09:00 – 11:00 |
2ª |
ARRATSALDEZ | ASTELEHENETAN | 5 |
17:30 – 19:30 |
2ª | |
TERTULIA LITERARIOA 1 | GOIZEZ | ASTEARTEETAN | LIBURUTEGIA |
11:00 – 13:00 |
2ª |
ARRATSALDEZ | ASTELEHENETAN | LIBURUTEGIA |
15:30 – 17:30 |
2ª | |
TERTULIA LITERARIOA 2 | GOIZEZ | OSTIRALEETAN | LIBURUTEGIA |
11:00 – 13:00 |
2ª |
ARRATSALDEZ | ASAZKENETAN | LIBURUTEGIA |
17:30 – 19:30 |
2ª |
MAILA | TXANDA | EGUNA | GELA | ORDUA | SOLAIRUA |
ALFABETZE DIGITALA 1M | GOIZEZ | ASTEARTEETAN | INFORMATIKA GELA |
11:00 – 13:00 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 2 M | GOIZEZ | ASTEAZKENETAN | INFORMATIKA GELA |
09:00 – 11:00 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 3AM | GOIZEZ | ASTEARTEETAN | INFORMATIKA GELA |
09:00 – 11:00 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 3BM | GOIZEZ | OSTEGUNETAN | INFORMATIKA GELA |
09:00 – 11:00 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 4AM | GOIZEZ | OSTEGUNETAN | INFORMATIKA GELA |
11:00 – 13:00 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 4BM | GOIZEZ | OSTIRALETAN | INFORMATIKA GELA |
09:00 – 11:00 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 1T | ARRATSALDEZ | ASTELEHENETAN | INFORMATIKA GELA |
18:30 – 20:30 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 2 T | ARRATSALDEZ | ASTEARTEETAN | INFORMATIKA GELA |
15:30 – 17:30 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 3AT | ARRATSALDEZ | ASTELEHENETAN | INFORMATIKA GELA |
15:30 – 17:30 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 3BT | ARRATSALDEZ | ASTEAZKENETAN | INFORMATIKA GELA |
18:30 – 20:30 |
2ª |
ALFABETZE DIGITALA 4T | ARRATSALDEZ | OSTEGUNETAN | INFORMATIKA GELA |
17:30 – 19:30 |
2ª |